Nawiewniki

Różne rodzaje

Nawiewniki


Oferujemy sprzedaż i montaż nawiewników okiennych. Nawiewnik zamontowany w oknie zapewnia stały dopływ świeżego powietrza oraz odpowiednią wentylację.

Nawiewniki higrosterowane


Samoczynnie reagują na nadmiar wilgoci w pomieszczeniach, użytkownik nie musi pamiętać o ich otwieraniu i przymykaniu. W nawiewnikach higrosterowanych zamontowany jest czujnik który zmienia przepływ powietrza stosownie do wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczeń.

Nawiewniki ciśnieniowe – samoregulujące


Strumień powietrza uzależniony jest od różnicy ciśnień na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. Nawiewniki ciśnieniowe są wyposażone w blokadę która nie pozwoli na zwiększenie przepływu powietrza (np. przy silnym wietrze).

Nawiewniki sterowane ręcznie


Jest to rodzaj nawiewników regulowanych manualnie. Użytkownik sam decyduje o ilości dostarczonego powietrza, zmieniając położenie przepustnicy.

Nawiewniki naszybowe


Kompletny nawiewnik naszybowy jest wykonany z profili aluminiowych z przekładką termiczną. Nawiewnik naszybowy może być wyposażony w automatyczną regulację przepływu powietrza. Nawiewnik został zaprojektowany do zastosowania w oknach wykonanych z PCV, drewna i aluminium.


Adres biura:

Koszycka 20, 33-100 Tarnów

Numer telefonu:

500 710 055

Adres email:

phu.piotr.adamek@o2.pl